Edward Gal

drezura

Dlouholetý člen nizozemské drezurní reperzentace, který proslul celosvětově jako jezdec nejslavnějšího drezurního koně všech dob Totilase, s nímž získal tři zlaté medaile na Světových jezdeckých hrách v roce 2010. Nic takového se do té doby nikomu nepodařilo.

 

Edward se pyšní řadou medailí z vrcholných mezinárodních akcí, mezi nimi např. olympijský bronz z Londýna 2012, třemi zlatými, třemi stříbrnými a jednou bronzovou z mistrovství světa. Dařilo se mu i na finále Světového poháru v několika ročnících, kde posbíral jedno zlato, dvě stříbra a tři bronzy. Posledním velkým výsledkem současné holandské špičky je týmové zlato z evropského mistrovství v roce 2015. Od té doby se věnuje řadě top talentů jako např. plemenný hřebec Zonik, se kterým se pojí evropské naděje pro nadcházející sezonu 2018.


Zajímavé je, že Edward začal s ježděním až relativně pozdě, ve 14 letech na ponících, na větší koně přesedlal až ve 20 letech. Tehdy se přizpůsobil svému koni, kterého skákání nebavilo, a změnil disciplinu na drezuru, u které už zůstal a zbytek už je historie. 

Iveta Kydalová
výhradní dovozce krmiva Horsefood 'the best' pro Českou republiku, Slovensko, Polsko a Maďarsko
Sídlo: Poštovní 173, Dolní Dunajovice, 691 85
tel.: 773 899 008
tel.: 777 014 140
info@horsefoodthebest.cz
Po–Pá 9–17 hodin
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

0