Osvědčené krmivo pro ty nejlepší výkony vašeho koně

 

Rodinná holandská firma Van Gorp již přes 40 let neustále vylepšuje kvalitu prémiového koňského krmiva. Se značkou Horsefood 'the best' spolupracují přední nizozemské stáje a reprezentační jezdci. Do Česka ji přináší úspěšná drezurní jezdkyně Ida Vavříková. 

Ida Vavříková
IDA – International Dressage Academy
(výhradní dovozce krmiva Horsefood 'the best' do Česka, Slovenska, Polska a Maďarska)

„S tímto krmivem Horsefood 'the best' jsem se setkala během tréninků v Holandsku a mohla si ověřit, že s ním koně mají výbornou výdrž a dostatek energie i při velmi vysoké zátěži. A také že jim opravdu chutná!“

Prověřeno špičkovými závodníky
Základ pro nejlepší
výkon
Přírodní kvalita z tradiční rodinné fIrmy

Prověřeno špičkovými závodníky

„Základem úspěchu každého sportovce je kvalitní strava. Vím, že na krmivo Horsefood 'the best' se můžu stoprocentně spolehnout.“

Edward Gal
člen nizozemské drezurní reprezentace, 3x zlato FEI World Equestrian Games 2010

Základ pro nejlepší výkon


Všechna krmiva Horsefood 'the best' jsou pefektně vyvážena pro konkrétní potřeby koní, zohledňují jejich přirozené stravovací návyky a dodávají jim dostatek energie. Proto je značka oblíbená u řady úspěšných sportovních stájí a jezdců. Její kvality dokládají úspěchy špičkových sportovců, jako jsou Edward Gal, Hans Peter Minderhoud, Matthias Rath a řada dalších.

Přírodní kvalita z rodinné firmy


Firma rodiny Van Gorp vyvíjí mimořádně kvalitní a cenově dostupné krmivo pro koně již přes 40 let. Cílem podniku je zdravý, silný a spokojený kůň, proto se vše podřizuje snaze o maximální jakost a kvalitu surovin. Při výrobě dodržuje nejpřísnější mezinárodní standardy kvality.

IDA – International Dressage Academy, s.r.o.
www.i-d-a.cz


výhradní dovozce krmiva Horsefood 'the best' pro Českou republiku, Slovensko, Polsko a Maďarsko
Sídlo: Údolní 11, 602 00 Brno
info@horsefoodthebest.cz
Zákaznická linka
(+420) 728 282 282
Po–Pá 9–18 hodin
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

0