top of page

Sledujte novinky ze světa HORSEFOOD 'the best'

 

Pravidelně přinášíme informace o úspěších našich ambasadorů, podrobnosti o novinkách v sortimentu i tipy na správné krmení.

Štastné a křupavé!

Vánoce jsou obdobím, kdy se zpravidla nadřou páníčci, koníci naopak užívají poněkud volnější režim a zvýšený příjem pamlsků od veškerých návštěv: babiček, tet či bratránků s rodinami :) Jak tedy správně upravit krmivo, abychom na Nový rok nevyrazili na tuně dynamitu? Je nezbytné si uvědomit, že klíčové v období opravdu malých nároků na pohyb (a ani v kluzkých výbězích tomu moc nedají) je snadná stravitelnost. Takže opravdu úměrně tomu, jak moc sváteční režim nastavíte, je vhodné stáhnout "tvrdé" energetické jádro a nahradit nebo doplnit ho něčím dietnějším, ideálně strukturovaným.


Sortiment Horsefood nabízí spoustu alternativ pro tyto účely: můžeme například stáhnout standardní jádro na poloviční porci a doplníme dvěma hrstmi Fiber Complete Mix při každém krmení. Pokud kůň má pouze mírnější útlum přes svátky, tak podpoříme činnost trávení přídavkem doplňku Bix-PeQ Korrel, který podporuje činnost tlustého střeva a působí blahodárně pro rozvoj střevní mikroflóry. Jednu ze tří denních porcí krmení můžeme také nahradit odměrkou Fit Mixu - chutným strukturním krmivem bez větší zátěže trávení organismu. Team Horsefood Vám přeje krásné svátky a ať Vašim koním chutná i v novém roce!

26 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Untitled

bottom of page