Sledujte novinky ze světa HORSEFOOD 'the best'

 

Pravidelně přinášíme informace o úspěších našich ambasadorů, podrobnosti o novinkách v sortimentu i tipy na správné krmení.

Štastné a křupavé!

Vánoce jsou obdobím, kdy se zpravidla nadřou páníčci, koníci naopak užívají poněkud volnější režim a zvýšený příjem pamlsků od veškerých návštěv: babiček, tet či bratránků s rodinami :) Jak tedy správně upravit krmivo, abychom na Nový rok nevyrazili na tuně dynamitu? Je nezbytné si uvědomit, že klíčové v období opravdu malých nároků na pohyb (a ani v kluzkých výbězích tomu moc nedají) je snadná stravitelnost. Takže opravdu úměrně tomu, jak moc sváteční režim nastavíte, je vhodné stáhnout "tvrdé" energetické jádro a nahradit nebo doplnit ho něčím dietnějším, ideálně strukturovaným.


Sortiment Horsefood nabízí spoustu alternativ pro tyto účely: můžeme například stáhnout standardní jádro na poloviční porci a doplníme dvěma hrstmi Fiber Complete Mix při každém krmení. Pokud kůň má pouze mírnější útlum přes svátky, tak podpoříme činnost trávení přídavkem doplňku Bix-PeQ Korrel, který podporuje činnost tlustého střeva a působí blahodárně pro rozvoj střevní mikroflóry. Jednu ze tří denních porcí krmení můžeme také nahradit odměrkou Fit Mixu - chutným strukturním krmivem bez větší zátěže trávení organismu. Team Horsefood Vám přeje krásné svátky a ať Vašim koním chutná i v novém roce!

18 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Untitled

Iveta Kydalová
výhradní dovozce krmiva Horsefood 'the best' pro Českou republiku, Slovensko, Polsko a Maďarsko
Sídlo: Poštovní 173, Dolní Dunajovice, 691 85
tel.: 773 899 008
tel.: 777 014 140
info@horsefoodthebest.cz
Po–Pá 9–17 hodin
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

0