Sledujte novinky ze světa HORSEFOOD 'the best'

 

Pravidelně přinášíme informace o úspěších našich ambasadorů, podrobnosti o novinkách v sortimentu i tipy na správné krmení.

Chceme pro koně to nejlepší. Proto přinášíme Horsefood 'the best'

Aktualizace: 23. dub 2018

Za více než dvacet let zkušeností ve vrcholovém drezurním sportu mohu potvrdit, že nezbytným základem pro dobrý výkon vašeho koně je kvalitní a vyvážená strava.


Během tréninků v Holandsku jsem prvně narazila na krmivo značky Horsefood a mohla si ověřit, že s ním koně mají výbornou výdrž a dostatek energie i při velmi vysoké zátěži. A také že jim opravdu chutná!


S výrobcem krmiva Horsefood, rodinnou firmou Van Gorp, spolupracuje několik špičkových jezdeckých stájí, jejichž koně se pravidelně umisťují na prvních místech světových žebříčků v různých jezdeckých disciplínách. Jejich výsledky jsou nejlepším důkazem toho, že označení „the best“ na krmivu Horsefood není přehnané.


Protože chceme nejen pro naše koně to nejlepší, rozhodli jsme se značku Horsefood dostat také k českým zákazníkům. Jsem ráda, že jsme objevili stravu, která zajišťuje koním vše pro to, aby podávali prvotřídní výkony.


Věříme, že ji vaši koně ocení.


Ida Vavříková

zakladatelka International Dressage Academy

25 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Untitled

Iveta Kydalová
výhradní dovozce krmiva Horsefood 'the best' pro Českou republiku, Slovensko, Polsko a Maďarsko
Sídlo: Poštovní 173, Dolní Dunajovice, 691 85
tel.: 773 899 008
tel.: 777 014 140
info@horsefoodthebest.cz
Po–Pá 9–17 hodin
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

0