Sledujte novinky ze světa HORSEFOOD 'the best'

 

Pravidelně přinášíme informace o úspěších našich ambasadorů, podrobnosti o novinkách v sortimentu i tipy na správné krmení.

Jak na svaly aneb Bodybuilder Mix v akci!

Každý majitel koně si přeje, aby se jeho svěřenec skvěle cítil i vypadal. Svalová hmota je důležitá pochopitelně z hlediska funkčního, ale i estetického. Kdo by nechtěl, aby jeho parťák vypadal jako koňská podoba akční postavy Captain America a přitom měl schopnost podávat i takové výkony? Cesta ke kulaté zádi, silným zádům a mohutnému krku (a to víme z vlastních předchozích zkušeností) je však často dlouhá, trnitá a někdy s cílem v nedohlednu. Ale jak na to, když s koněm pracujeme dle svého svědomí dobře a cpeme ho vším možným i nemožným a výsledek stále nikde?


Obecně se zvětšení svalové hmoty nejlépe podpoří zvýšeným příjmem aminokyselin. A těmi je doslova nabitý doplněk Horsefood Bodybuilder Mix, který je připraven Vám pomoci z Vašeho koně udělat přesně to, co slibuje název: kulturistu se silnými a výraznými svaly. Tady malá inspirace z drezurního světa: Apache (jezdkyně E. Scholtens) na Horsefood nedá dopustit :), zvláště pak, když ho čeká celoročně náročný program od připouštění přes dlouhé cestování s holandskou reprezentací a pochopitelně podávání vrcholných výkonů Grand Prix drezury.

Samozřejmě, že Bodybuilder bude nejlépe účinný za předpokladu, že se dostává Vašemu koni adekvátní korektní práce (a někteří genetičtí šťastlivci budou vypadat skvěle i bez ní :) ), ale ať už je zátěž jakákoli, můžete si být jistí, že dodá svalům Vašeho koně špičkové palivo a tolik potřebné stavební prvky. Team Horsefood přeje happy training!


30 zobrazení
IDA – International Dressage Academy, s.r.o.
www.i-d-a.cz


výhradní dovozce krmiva Horsefood 'the best' pro Českou republiku, Slovensko, Polsko a Maďarsko
Sídlo: Údolní 11, 602 00 Brno
info@horsefoodthebest.cz
Zákaznická linka
(+420) 728 282 282
Po–Pá 9–18 hodin
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

0