Sledujte novinky ze světa HORSEFOOD 'the best'

 

Pravidelně přinášíme informace o úspěších našich ambasadorů, podrobnosti o novinkách v sortimentu i tipy na správné krmení.

Podzimní vítr aneb "hopsa hejsa"

Taky se z Vašeho miláčka stává s příchodem podzimních větrů běsnící mimozemšťan, který je přecitlivělý na šustění lístků, vítr z polí a všeobecně je daleko aktivnější, ale ne vždy v žádoucím smyslu? :) S příchodem chladnějších teplot je nutno zvážit, zda je třeba Vašemu svěřenci upravit jídelníček nebo pracovní režim, nebo zda jeho "podzimní běsy" nejsou tak dramatické, že by s Vaším miláčkem bylo k nevydržení. Protože chceme napomoci koni (a tím i majiteli :) ) k větší vyrovnanosti zvláště, ale nejenom v tomto období, vyvinul team Horsefood několik alternativ, jak k tomu přistoupit.První z nich je osvědčený přípravek na bázi hořčíku, doplněk Easy Mag Mix. Pomůže Vašemu koni k lepší soustředěnosti a oproti konkurenci má vyšší obsah účinných složek, proto si můžete být jistí, že jeho účinek zaznamenáte opravdu ve smyslu zklidnění temperamentu koně. Dávkování 50g/den pro dospělého koně při koupi 3kg balení za 1660,- znamená, že Vám doplněk vydrží na 60 dní, tzn dostatečně dlouho k překlenutí podzimního větru. Doporučujeme toto velmi výhodné balení (vychází méně než 600 Kč/kg)!

Pokud se Vám zdá, že je třeba na chladnější období řešit krmnou dávku komplexněji, nabízí se kvalitní Horsefood müsli Easy Mix. Chutná směs na bázi ječmenu neobsahuje oves, takže za předpokladu správného managementu ulevíme koni od ambicí k nějakým dynamickým "hopsa" aktivitám a navíc obsahuje právě osvědčený hořčík k všeobecnému zklidnění temperamentu. Vybalancované složení přitom zajišťuje, že Váš parťák bude vypadat skvěle a bude mít kulatější proporce. Dávkování přizpůsobte zátěži, je vhodné pro všechny typy aktivit. V případě, že již výraznější kulatost není třeba, i tady má Horsefood řešení: Fit Mix müsli. Dávkování stejně jako u Easy Mixu dle zátěže, u Fit Mixu výraznější podíl vlákniny nevede k nabírání hmotnosti. Team Horsefood přeje krásné a poklidné podzimní dny!16 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Untitled

Iveta Kydalová
výhradní dovozce krmiva Horsefood 'the best' pro Českou republiku, Slovensko, Polsko a Maďarsko
Sídlo: Poštovní 173, Dolní Dunajovice, 691 85
tel.: 773 899 008
tel.: 777 014 140
info@horsefoodthebest.cz
Po–Pá 9–17 hodin
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

0