Sledujte novinky ze světa HORSEFOOD 'the best'

 

Pravidelně přinášíme informace o úspěších našich ambasadorů, podrobnosti o novinkách v sortimentu i tipy na správné krmení.

Regenerace po sezoně? Žádný problém!

Venkovní sezona sice ještě není zcela u konce, na řadě koní už se ale projevuje dlouhodobější zátěž ztrátou jiskry a rychlejším nástupem únavy. Horsefood Sport Recovery+ představuje optimální doplněk pro zlepšení regenerace po zátěži. Je nabitý vitamíny B, E a organickou formou minerálů, pomáhá podpořit funkci imunitního systému a především regeneraci svalů.


Dávkování 20g na 100kg hmotnosti koně znamená přibližně 100-140g doplňku přidat denně do krmiva. Tzn. 4kg balení Vám vydrží přibližně měsíc a 20kg téměř celou sezonu! Váš parťák se kromě podávání atletických výkonů musí vypořádat i se stresem při přepravě, vysokými či proměnlivými teplotami, adaptací na cizí prostředí a související metabolickou zátěží. Horsefood Sport Recovery+ mimo svalové regenerace usnadňuje koni i snížit hladinu stresu a tepovou frekvenci a zlepšuje funkci tlustého střeva, takže kůň snadněji vstřebá vitaminy a minerály.

Tim Lips má spoustu důvodů k úsměvu. A jeho kůň taktéž :) Zdravý a spokojený kůň se cítí uvolněný, fit a svou práci dělá rád. Horsefood mu k tomu dodá veškeré výživové předpoklady.4 zobrazení
IDA – International Dressage Academy, s.r.o.
www.i-d-a.cz


výhradní dovozce krmiva Horsefood 'the best' pro Českou republiku, Slovensko, Polsko a Maďarsko
Sídlo: Údolní 11, 602 00 Brno
info@horsefoodthebest.cz
Zákaznická linka
(+420) 728 282 282
Po–Pá 9–18 hodin
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

0