top of page

Sledujte novinky ze světa HORSEFOOD 'the best'

 

Pravidelně přinášíme informace o úspěších našich ambasadorů, podrobnosti o novinkách v sortimentu i tipy na správné krmení.

Regenerace po sezoně? Žádný problém!

Venkovní sezona sice ještě není zcela u konce, na řadě koní už se ale projevuje dlouhodobější zátěž ztrátou jiskry a rychlejším nástupem únavy. Horsefood Sport Recovery+ představuje optimální doplněk pro zlepšení regenerace po zátěži. Je nabitý vitamíny B, E a organickou formou minerálů, pomáhá podpořit funkci imunitního systému a především regeneraci svalů.


Dávkování 20g na 100kg hmotnosti koně znamená přibližně 100-140g doplňku přidat denně do krmiva. Tzn. 4kg balení Vám vydrží přibližně měsíc a 20kg téměř celou sezonu! Váš parťák se kromě podávání atletických výkonů musí vypořádat i se stresem při přepravě, vysokými či proměnlivými teplotami, adaptací na cizí prostředí a související metabolickou zátěží. Horsefood Sport Recovery+ mimo svalové regenerace usnadňuje koni i snížit hladinu stresu a tepovou frekvenci a zlepšuje funkci tlustého střeva, takže kůň snadněji vstřebá vitaminy a minerály.

Tim Lips má spoustu důvodů k úsměvu. A jeho kůň taktéž :) Zdravý a spokojený kůň se cítí uvolněný, fit a svou práci dělá rád. Horsefood mu k tomu dodá veškeré výživové předpoklady.
8 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Untitled

bottom of page