Reklamace

Než převezmete od dopravce zásilku, pečlivě ji zkontrolujte. Jestliže zásilka jeví známky poškození, nepřebírejte ji.

Pokud zjistíte, že některé zboží chybí, došlo k záměně typu zboží nebo zboží jinak neodpovídá objednávce, neprodleně nás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem a dohodneme se na dalším postupu.

 

Dodáváme pouze vysoce kvalitní zboží, u kterého je minimální riziko vad. Přesto, v případě obdržení vadného zboží preferujeme, abyste nás nejprve telefonicky nebo e-mailem kontaktovali. Probereme především povahu a rozsah vad a dohodneme následný postup. Snažíme se zákazníkovi nabídnout vždy maximálně vstřícné řešení.

Jestliže se nedohodneme na tom, že zaslání reklamovaného zboží nebudeme požadovat, zboží spolu s prodejním dokladem nebo fakturou bezodkladně zašlete k nám na adresu:

IDA – International Dressage Academy, s.r.o., Údolní 326/11, 602 00  Brno.

Reklamované zboží nikdy nezasílejte na dobírku. Náklady na dopravu reklamovaného zboží k nám jsou hrazeny z Vaší strany. Ukáže-li se reklamace jako oprávněná, máte nárok na jejich náhradu, pokud byly vynaloženy účelně.

Reklamace bude vyřízena do 30 dnů od obdržení zboží.

Právní rámec reklamací je upraven v Obchodních podmínkách a obecně závaznými právními předpisy, především příslušnými ustanoveními občanského zákoníku.

 

Upozorňujeme, že s ohledem na náš sortiment zboží, který je tvořen převážně krmivy, je u dodaného zboží nutné dodržovat odpovídající skladovací podmínky stanovené zpravidla výrobcem. Rovněž je nutné respektovat doporučené datum spotřeby uvedené na obalu zboží.

Iveta Kydalová
výhradní dovozce krmiva Horsefood 'the best' pro Českou republiku, Slovensko, Polsko a Maďarsko
Sídlo: Poštovní 173, Dolní Dunajovice, 691 85
tel.: 773 899 008
tel.: 777 014 140
info@horsefoodthebest.cz
Po–Pá 9–17 hodin
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

0