Tim Lips

všestrannost

Nizozemský reprezentant Tim Lips pochází z koňácké rodiny. Už v osmi letech dosahoval úctyhodných výsledků a z neochočených poníků cvičil zkušené závodníky. Zhruba v 19 letech se vyprofiloval do disciplíny všestrannost, které se na vrcholové úrovni věnuje dodnes jako člen A-týmu holandské reprezentace a také jako člen Rabobank Talent Team.

 

Stal se mistrem Holandska ve všestrannosti mladých jezdců a dařilo se mu i na Mistrovství Evropy mladých jezdců v Pardubicích, kde byl patnáctý a dostalo se mu ohodnocení „Best Equestrian“.

 

Mezi jeho top výsledky patří také páté místo na CICO v Cáchách a řada mezinárodních umístění jako např. Ede, Jaroszowka, Varsseveld a Boekelo. V roce 2007 absolvoval i první start v rámci Světového poháru ve Fontainebleau. Pokračoval v sérii úspěšných reprezentačních startů s koňmi Oncarlos a Van Schijndel’s Owaola.

 

Jednu z nejlepších sezon prožil v roce 2008, kdy dosáhl na vynikající druhé místo na CHIO v Cáchách, nejprestižnějších závodech světa. Dostal se tím ve světovém žebříčku do top 30, čímž se mu podařilo nominovat na olympijské hry 2008 v Pekingu. Na olympiádě v Londýně 2012 skončil na 38. příčce jako jednotlivec a byl součástí týmu Holandska, který celkově skončil jedenáctý.

Iveta Kydalová
výhradní dovozce krmiva Horsefood 'the best' pro Českou republiku, Slovensko, Polsko a Maďarsko
Sídlo: Poštovní 173, Dolní Dunajovice, 691 85
tel.: 773 899 008
tel.: 777 014 140
info@horsefoodthebest.cz
Po–Pá 9–17 hodin
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

0